Novinky, aktuality a spotify!

Co se u nás za poslední týden nového událo? A co chystáme dál? Dočtete se v pravidelném Rollingovém týdeníku 😊

1) Proběhl poslední běh Legií této zimy. Letos máme za sebou pět běhů, z toho dva mezinárodní, celkem to byly už 19. Legie. V prosinci se Legie opět vrátí, abychom nahradili zrušený běh. A možná přidáme nějaký navíc.
2) Abychom mohli Legie uložit k zaslouženému letnímu spánku, musíme o víkendu ještě přiložit ruku k dílu. Ve skladu v Terezíně budeme uklízet všechny legijní rekvizity i kostýmy a rovnou ho zase trochu vylepšíme. Pokud se chcete rozloučit s letošními Legiemi osobně, určitě uvítáme vaše pomocné ruce.
3) Další možnost připomenout si Legie bude na 19. výroční Legionářský ples, který se kvapem blíží. Na stránce události přibývají informace o programu i tombole. Nezapomeňte si včas koupit lístek.
4) Nové informace se můžete také každý týden dozvědět o naší nové hře Zpěvy rytířské. Na její FB stránce si můžete přečíst více o jednotlivých skupinách, které na hře budou. Ještě nemáte stránku zalajkovanou? Nikdy není pozdě.
5) Konec dějin? se superhrdiny v dubnu bude! Nakonec se našlo dostatek delegátů, aby mělo smysl hru uvést. Místa je ale stále dost, takže máte stále možnost se přihlásit.
6) Volná místa jsou i na Requiem: Reichskinder. Čtvrtý běh by měl být v tuto chvíli plný, na pátém a šestém běhu stále zůstávají volná místa pro pány i pro dámy.
7) Registrace běží i na naši bitvu Válka o Prsten: Ústup z Minas Tirith, která se kvapem blíží.
8) Pokud více než boj preferujete hry s mezinárodními účastníky, můžete se přihlásit na Zusammen/Sami/Sudetenland, které proběhne na konci září. Otevřeli jsme druhý interval a pro Čechy ještě pár míst zbývá. A pokud máte nějakého kamaráda v Německu nebo Rakousku, můžete ho vzít s sebou.
9) Pokud máte chuť naladit se na ples, brigádu ve skladu nebo nějaké další akce, můžete si pustit písničky z našeho spotify:
https://open.spotify.com/user/t5tep3pvsq1c8pw69ns5kz04w…
(v desktopové aplikaci vyhledávejte: spotify:user:t5tep3pvsq1c8pw69ns5kz04w )