Kolonie

Kolonie

Počet hráčských rolí: 60

Kolonie je hra, která se odehrává v daleké budoucnosti našeho světa. Jedná se o špinavé sci-fi, které neidealizuje lidskou povahu a kde technologický vývoj nevedl k vytvoření dokonalé utopie. Příběh hry se odehrává ve fiktivní budoucnosti třicátého století, kde se skupina odvážlivců vydává hledat své štěstí a nesmírný výdělek na ne příliš známou a velmi nebezpečnou planetu.

Hra je vhodná pro hráčky a hráče všech věkových kategorií. Před hrou probíhá tří až čtyřhodinová intenzivní příprava, při které se do hry snadno vpravíte, stejně tak vám poskytneme místo na spaní, kostým, zbraně i jídlo.
Každý běh hry trvá od čtvrtečního večera do sobotní noci. Hru je možné hrát ve dvou variantách. Kromě běžných běhů je možné hrát i tzv. hřejivou verzi, která je méně fyzicky náročná a pracuje s větším pohodlím hráčů na hře.

Hra vypráví příběh chamtivosti, dobrodružství a osobní proměny. Je určena nejen pro milovníky sci-fi a akce, ale i pro všechny, kteří chtějí zažít silné lidské příběhy, které se často dotýkají základních otázek sci-fi jako žánru. Kromě tématiky ambic se hra věnuje i tématům, jako jsou umělá inteligence, genetické úpravy i tím, kde je základní jádro lidství. Hra svůj příběh vypráví důrazně fyzicky: příběh se co nejvíce posunuje nejen rozhovory, ale hlavně činy.
 
Hra se odehrává ve stejném světě jako hra Orlov.
 

Odkazy: