Čas se změnil, ale my se stále kutálíme!

1) Spustili jsme přihlašování na Harem Son Saat http://harem.rolling.cz/, kterému jsme pro uvádění v Česku uchystali nový překlad francouzské části hry. Přidáte se k nám v květnu?
2) Běží rozhodovací přihlašování pro dobrovolníky na Cave Canem a jsme dost pozitivně překvapeni vaším zájmem! V tuhle chvíli máme přes půlku potřebných lidí. Dotáhneme to? https://goo.gl/forms/EW4wXaskw9KjIMBp2
3) 1.11. můžete čekat přihlašování na dubnové běhy Requiem: Reichskinder, které proběhnou v termínech 12.-15.4. a 19.-22.4. Na hře stále pracujeme a už zapracováváme zpětné vazby z minulých běhů, upravujeme drobná tření, připravujeme další zlepšené scénografie a tak dále.
4) První běh mezinárodních Mirrors of England začíná v pátek! Těšíme se velmi. Pokud nám chcete přijet pomáhat, užijeme ještě jednoho nebo dva hrdiny na první běh a klidně i víc na druhý.
5) V sobotu na konferenci Dingir bude od 14:30 v panelové diskuzi „Náboženství v populární kultuře“ mluvit spolu s dalšími larpovými tvůrci o larpech a náboženství i David František.
6) I přes staleté bouře naši kamarádi z Průsmyk 502 vytrvali a úspěšně uvedli první běh hry. Moc gratulujeme!

Fotka týdne snad mluví sama za sebe. <3

(Fotku připravil Čestmír)

Fotka uživatele Rolling.